Katarzyna Łęgowska-Łęcka
Katarzyna Łęgowska-Łęcka

PRZEDSIĘBIORCA, INSTRUKTORKA STARTUPÓW I MENTORKA BIZNESU

Od 2003 roku, jako doradca finansowy, wspiera mikro i małe firmy w zakresie pozyskiwania finansowania poprzez dotacje unijne, kredyty, pożyczki, obligacje korporacyjne, fundusze venture, GPW i crowdfunding (również za granicą). Obecnie buduje platformę crowdfundingową crowd4start, skierowaną wyłącznie do startupów.

Od dwóch lat jest instruktorką startupów. Kompleksowo wspiera osoby przedsiębiorcze dzięki połączeniu: doświadczenia w prowadzeniu działalności gospodarczej, znajomości prawa i finansów, kompetencji motywacyjnych oraz wniosków wyciągniętych z obserwacji sukcesów i porażek swoich klientów.

Prywatnie wspiera kobiety, motywuje je do działania i odzyskania poczucia własnej wartości. Jest wolontariuszką Ligi Kobiet (odznaczonąOdznaką Wolontariatu), gdzie pomaga, doradza i wspiera, nie tylko kobiety, w sprawach prawych, mieszkaniowych i rodzinnych.

MOŻLIWE OBSZARY WSPARCIA MENTORINGOWEGO

Pomogę przygotować plan działania wraz z określeniem obszarów priorytetowych na każdym etapie rozwoju startupu. Pomogę odnaleźć się w gąszczu prawno-finansowym. Podpowiem, jak stworzyć praktyczny podział obowiązków w małym zespole i jak go egzekwować. Wspólnie przeanalizujemy potrzeby finansowe i wybierzemy możliwe źródła pozyskania kapitału. A w momentach zwątpienia doładuję akumulatory.